fbpx Biurowce w Polsce - kolejna edycja | Szkolenia dla Asystentek, Office Managerów, Sekretarek, Recepcjonistek

Jesteś tutaj

Biurowce w Polsce - kolejna edycja

 

Podczas 10. edycji konferencji „Biurowce w Polsce” swoją premierę miało najnowsze wydanie albumu „Biurowce w Polsce” – największego i najbardziej rzetelnego źródła informacji o powierzchniach biurowych do wynajęcia w całej Polsce.  Oprócz kompleksowych prezentacji i tabelarycznych zestawień biurowców z największych polskich miast na łamach 22. edycji „BwP”  znaleźć będzie można najświeższe informacje rynkowe, analizy, wywiady z najważniejszymi graczami i całą paletę poradnikowych artykułów.

Szczególnej uwadze wszystkich polecamy wywiady: z Cezarym Jarząbkiem, prezesem i założycielem Golub GetHouse, oraz z Borysem Juraszyńskim z pracowni PRC Architekci.

Polecamy również liczne artykuły ze świata office managementu, m. in. o tym, dlaczego personalizacja oferty deweloperów jest tak ważna, co się dzieje na warszawskiej Pradze, co to jest alpinizm przemysłowy i jak korzystać z carsharingu. A Magdalena Oskańska z Knight Frank zdradza całą prawdę o kosztach eksploatacyjnych nieruchomości. Gorąco zachęcamy do lektury!

Album można pobrać ze strony https://www.biznesowi.pl/publikacje/

Koneserzy tradycyjnego wydania mogą zamówić elegancki egzemplarz pisząc na adres mkulinska@nowyadres.pl

Zaprasza Wydawca – Nowy Adres S.A i Partnerzy Wydania – Muniak oraz Cushman&Wakefield Polska